100 years of ... najciekawsze

Witajcie :)

wiralowe filmy na youtube każdy zna, ale nie każdy zna je wszystkie. Nie sposób dotrzeć do każdego ciekawego filmu, ale warto czasem zajrzeć na... kanał twórcy! I wtedy możemy dokopać się całej reszty, która jest równie warta uwagi co popularnie udostępniane filmy w sieci.

Znacie serię 100 lat mody/urody itp? Na pewno widziałyście chociażby jeden taki film. Wybrałam najciekawsze moim zdaniem filmy z kanału WatchCut Video oraz Mode.


100 lat piękna w minutę, zebrane najpopularniejsze style urody w jedną całość. Pięknie zrobiony film. Odzwierciedla najciekawsze na świecie style urody.


Jesteście ciekawi jak wyglądały stroje sportowe na przestrzeni wieku? Nic prostszego, klik na gorę. Swoją drogą to pomyśleć można, że to co kiedyś było sportowym strojem dziś może być codziennym. Tak bardzo wszystko się zmienia.


Style piękna w Niemczech. Szkoda tylko, że nie ma wersji polskiej takiego filmu. Bardzo żałuję bo aż jestem ciekawa jakby to mogło wyglądać. Swoją drogą całkiem ciekawe zróżnicowanie w pewnym momencie nastąpiło.A na koniec style sukni ślubnych. Zebrane z danych trendów, tego co najpopularniejsze. Też całkiem ciekawe oraz zróżnicowane. Bufiaste rękawy to zgroza!

Znacie tę serię tych filmów? A może macie jakieś inne godne uwagi?
Dajcie znać :)

Pozdrawiam
Lena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze słowa są dla mnie ważne.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie pod postem, a odpowiem na każde.

Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger