Pomaderia - z czym to się je :)

Witajcie kochane !

Dzisiaj przybywam do Was z ciekawą stroną jaką jest Pomaderia.pl  Strona kobieca i mocno wciągająca!
Stronę poznałam przez moją przyjaciółkę, kiedy to poprosiła mnie abym zagłosowała na nią w wyborze Ambasadorki Pomaderii. No i powiem szczerze, że ona wygrała i dzięki temu zainteresowałam się bardziej tą stroną a przy okazji dostałam od nich zawieszkę za wytypowanie ambasadorki.


Co na niej sie dzieje ? Wszystko co możliwe. Rozmowy na różne kobiece tematy, wymiana poglądów, porady, galerie zdjęć, artykuły o kosmetykach, nowościach, nasza twórczość...oraz dziwne i zakręcone ale jakże wciągające Le Kąkursy na profilu facebook'owym klik !
Jak to wygląda ? Bardzo intrygująco.

Chwilę przed Le Kąkursem pojawia się adnotacja o tym z jakiej dziedziny pojawi się zdjęcie z fragmentem pewnej rzeczy do odgadnięcia. Przedstawiam Wam przykładowy, no i nie są one proste jakby się wydawało! Jest zabawa i to chyba najważniejsze:) można zawsze wygrać jakąś niespodziewankę. No i tempo jest niesamowite, bo w przeciągu kilku sekund pojawia się naście odpowiedzi !


A co powiecie na Le Kąkurs na żywo ? Tak tak ! Podczas Salonu Wiosna przy stoisku Pomaderii zgromadzone osoby mogły brać w nim udział, jakże musiało to być ekscytujące ! Tyle emocji i zabawy w jednym miejscu :)
Czas na Akcje dla Nocnych Mar. O co w tym chodzi ? Osoby buszujące po necie w czasie późnych godzin nocnych (no też nie przesadzając) zaglądając na Pomaderię mogą trafić na Akcje-konkurs z różnych dziedzin. Nieraz trzeba wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Jest to wyzwanie oraz niezła zabawa gdyż czytając wzajemnie odpowiedzi możemy także pośmiać się jakie pomysły ma każda z nas i niebanalne poczucie humoru przede wszystkim. Polecam jak najbardziej .


Oczywiście konkursy są ciągle i nieustająco. W Akcjach można wybrać sobie nagrodę wcześniej, która otrzymamy jeśli wygramy.
Swoją drogą to Samcze Oko, który dzielnie Nas obserwuje i sprawuje piecze, ma ogrom pomysłów na Akcje - skąd on bierze te pomysły ?! no i te nagrody...
Miałam przyjemność być asystentką w konkursie za co również otrzymałam nagrodę w postaci kredki czarnej do oczu  oraz zostałam wyróżniona w jednym konkursie i dostałam kolejną zawieszkę.

Aleee moje kochane, konkursy, akcje to nie wszystko. Chciałybyście poczytać artykuły Samczego Oka  ? Nie ma lepszego miejsca niż to!
Bycie hostessą bywa ciężkie oj tak, sama doświadczyłam tego nieraz...ale czytając o tym TU zmienia się punkt widzenia - męski punkt widzenia czyli Samcze Oko.

Oto co widzimy jak wchodzimy na stronęTakże kochane, zapraszam , klikamy, rejestrujemy się, jesteśmy aktywne, bierzemy udział w licznych Akcjach oraz najważniejsze - dobrze się bawimy :)


1 komentarz:

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze słowa są dla mnie ważne.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie pod postem, a odpowiem na każde.

Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger