Dwufazowy płyn do demakijażu oczu Yves Rocher

Witajcie ;) 

produkt do demakijażu, który gości u mnie od dość dawna ma swoje pięć minut teraz i tu. Dwufazowy płyn do demakijażu makijażu wodoodpornego oczu. Buteleczka jest plastikowa, przezroczysta, dzięki temu widać ile produktu nam zostało. Pojemność to 125 ml. Otwór nie jest ani za duży ani za mały, jest taki akurat, nie wylewa się za dużo produktu. 


Płyn dwufazowy, czyli warstwa oleista i wodna. Po zmieszaniu trzeba szybko na wacik wylać inaczej znowu się staną dwie warstwy. Płyn jest bardzo tłusty. Zmywa makijaż, ale nie tak jak tego oczekiwałam. 
Miałam nadzieję, że nie będzie on zmywał tuszu tak, że pozostaną takie kawałki jakby się kruszył. A tu jednak tak się dzieje, rozmazuje cienie czy kreskę. Tusz się kruszy no i ta tłusta warstwa pozostaje pod oczami. Niestety kolejnym minusem jest to, że ten płyn nie nadaje się do wrażliwych oczu. Moje mnie po nim zwyczajnie pieką i są zaczerwienione. Zapach jest okey, tutaj chociaż się nie przyczepię bo jest delikatny. Skuszona pozytywnymi recenzjami kupiłam go w promocji, do przetestowania. Ale jednak się zawiodłam. Kupiony na promocji za ok 2,50 euro. Pierwszy i ostatni raz niestety. będę szukać dalej dobrej dwufazy do demakijażu oczu, która nie zrobi mi krzywdy. 

Może znacie jakieś dobre dwufazy? Polećcie coś, jeśli macie sprawdzone :) 

Pozdrawiam
Lena


                     

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze słowa są dla mnie ważne.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie pod postem, a odpowiem na każde.

Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger