Paleta Nabla Dreamy / makijaż


Witajcie :) 

dziś chciałam Wam opowiedzieć o pewnej palecie, która skradła moje serce i oczy. Mowa o palecie Nabla Dreamy. Paleta, za którą szaleje mnóstwo osób. Internet pękał w szwach kiedy wyszła i każdy chciał ją mieć. Fakt, że nie była dostępna wszędzie i dostęp do niej był ograniczony powodował, że ludzie się załamywali. A mnie ten szał ominął. Dlaczego więc i tak posiadam tę paletę? 

Powód jest prosty - zbliżał się dzień kobiet a mój mąż pytał czy mam jakieś życzenie. Było jedno - paleta Nabla Dreamy. Marzenie zostało spełnione! Przyszło na dzień kobiet. 

Paleta jest naprawdę cudna. Nie wzdychałam do niej jednak jak niektórzy. Po prostu stwierdziłam, że jeśli się uda to będzie. Po pół roku od ostatniej sprzedaży marka Nabla wprowadziła ponownie tę paletę na rynek. W polskich drogeriach internetowych rozeszła się jak świeże bułeczki! Ale na innych nadal była. Czy polskie sklepy dostają ograniczoną ilość ? A może w Polsce ona bije rekordy popularności? Tego nie wiem..

Paleta jest solidnie zbudowana. Posiada lusterko co na wyjazdach niesamowicie pomaga! Samo opakowanie jest bajeczne, takie gwieździste i kosmiczne. Środek palety wypełniony jest pięknymi kolorami. Wydaje się dobrze przemyślana bo każdy kolor do siebie pasuje i z każdego połączenia można wyczarować naprawdę coś pięknego.


Znajdziemy tu maty zarówno jak i cienie błyszczące i perłowe. Fiolety, brzoskwinie, odcienie ciepłe i chłodne. Ale to co naprawdę zachwyca to blendowanie tych cieni. Ich formuła jest tak masełkowa, że same się blendują. Ty wystarczą nawet dwa cienie, ba jeden! Aby stworzyć dzienny prosty makijaż. 


 Kolory pod każdym kątem wyglądają inaczej, na każdym kolorze skóry wyglądają inaczej i to jest piękne. Pod światłem pięknie się mienią. Można nim wyczarować wiele makijaży dziennych i wieczorowych. Swatchy nie robiłam bo jest ich dużo w Internecie. Musicie mi wybaczyć ;)


I na koniec makijaż tą paletą. Wszędzie widzę te same prawie więc skusiłam się na trochę inny. Ciepły nadal, ale wydaje mi się, żę bardziej wiosenny/letni. Bardzo lubię taką mieszankę kolorów. 
Dajcie znać czy macie tę paletę i co Wy o niej sądzicie :) 

Pozdrawiam
Lena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze słowa są dla mnie ważne.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie pod postem, a odpowiem na każde.

Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger