Spotkanie blogerek we Wrocławiu - relacja


Witajcie :)

dziś opowiem Wam o spotkaniu blogerskim we Wrocławiu, na którym na miałam przyjemność spotkać się z dziewczynami, podyskutować, pośmiać się oraz spędzić czas. Nie obyło się oczywiście bez przygód! Miałam wyjechać w piątek wieczorem, niestety jadąc metrem trafiłam na  mega opóźnienie między przesiadkami i przez to spóźniłam się na busa, ale nie ma tego złego co na dobre by nie wyszło. Pojechałam busem rano i zdążyłam na spotkanie. Spotkanie odbyło się 9.04.2016.

Spotkanie odbyło się w kawiarni K2 na wrocławskim rynku. Towarzyszyła nam bardzo miła atmosfera plus niespodzianki np w postaci wizyty Pani Ani z salonu fryzjerskiego Happy Hair. Wraz z Panią Moniką prezentowały kosmetyki profesjonalnej firmy fryzjerskiej Joico. Opowiedziały nam o historii firmy Joico oraz o poszczególnych produktach wraz z ich zastosowaniem. Na chętnych dziewczynach zostały przeprowadzone zabiegi prostowania i kręcenia włosów przy użyciu prostownicy Joico z keratyną. Mogłyśmy także przejrzeć paletę barw farb do włosów, przetestować kosmetyki.

Na końcu odwiedził nas Pan Mateusz z firmy Livioon, który zaprezentował nam gamę ich perfum. Mogłyśmy do woli testować zapachy, ponieważ miałyśmy do dyspozycji wszystkie próbki zapachów. 


Wielkie podziękowania należą się organizatorkom czyli Dominice oraz Justynie za zorganizowanie tego spotkania, a także sponsorom za niespodzianki jakie czekały na nas na miejscu. Uczestniczki spotkania: 

1. www.kobieca-strefa.pl - Dominika
8. Http://tinaha.pl Tina 

Dziękuję za spotkanie dziewczyny! Mam nadzieję, że do następnego :) 
Dziękuję za możliwość wykorzystania zdjęć autorstwa Arlety, Agaty, Dominiki oraz Aleksandry. 

Pozdrawiam
Lena

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz. Wasze słowa są dla mnie ważne.
Jeśli macie jakieś pytania - piszcie pod postem, a odpowiem na każde.

Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger