KIKO Make Up Milano lakier do paznokci - 331 Violet
Witajcie :)
dzisiaj chciałam pokazać Wam jeden z lakierów KIKO , które udało mi się zdobyć na wyprzedaży w salonie w Niemczech. Kolorów jest masa, nie mogłam się zdecydować na konkretne. Co prawda wolę zdecydowanie ciemniejsze kolory mimo lata, które obfituje w jasne, pastelowe kolory. Moimi ulubieńcami są zawsze fiolety. Różne odcienie - po prostu kocham !
KIKO Violet 331
Lakier bardzo ładnie się rozprowadza, szybko schnie i mi wystarcza jedna warstwa. Trzyma się dość długo przy czym u mnie to jest około 4-5 dni. Ładnie się błyszczy bez dodatkowego top coat. Wykończenie ma lekko kremowe. Bardzo mi te lakiery odpowiadają i jestem nimi zachwycona.
Żałuję ,że w Polsce nie mamy tej marki, bo jest warta uwagi. Może w przyszłości i u nas ona zawita.
Tymczasem jeśli jesteście zainteresowane tą marką, polecam bardzo :) ich strona http://www.kikocosmetics.com i od razu widać w jakich krajach są dostępni.
Edit:
Zdjęcia sklepu w Berlinie, który mieści się w centrum handlowym Alexa:
Wprost niesamowity wybór kolorów lakierów !!!
zdjęcia pochodzą ze strony: http://londonviennacologne.blogspot.com
Mnie nie udało się niestety zrobić żadnego zdjęcia sklepu :(
Na koniec pokażę Wam coś co sprezentowałam mojemu Tacie, który jest muzykiem :)
Myślę że większość z Was czytających akurat na ten widok się uśmiechnęła. Pomysł ciekawy i z humorem :)
Tata oczywiście się ucieszył :D
Pozdrawiam !