Zakupowo :)

Zakupowo :)

Jako,że jestem tutaj początkująca i dopiero poznaję świat blogowania wielotematycznego, to postanowiłam iż podzielę się z Wami moimi ostatnimi zdobyczami.
Będąc w Drogerii Natura natknęłam się na promocje wielu produktów, w tym odżywki do rzęs z My Secret Lash&Brow Repair (poj 10ml) w cenie 6,49zł(reg:8,99), która postanowiłam zakupić ponieważ okres jesienny nie sprzyja naszym rzęsom, wypadają i łamią się. Wrócę do niej za jakiś czas, zdam relację czy sprawuje się dobrze czy też nie :)

Kolejną rzeczą jest potrójny cień, także z My Secret, Trio Eye Shadow, w cenie 8,99zł. Skusiłam się na te cienie ze względu na kolorki jak i maty. Zobaczymy jak będzie w użytkowaniu, ponieważ do tej pory malowałam się bardzo rzadko matami, ciężko się je nakłada (jestem początkująca w makijażach:) ). Także recenzja będzie też za jakiś czas. Tak one wyglądają, bez lampy, w dziennym oświetleniu.
 Tak wyglądają przy świetle dziennym, róż jest nieco ciemniejszy w rzeczywistości.
 Trio Eyeshadow
Także póki co zajmę się testowaniem tych produktów i wrócę za jakiś czas do nich.

Pierwszy post powitalny :)

Witajcie na moim pierwszym blogu, na którym będę zamieszczała swoje opinie na temat mhm różny. Kiedy tworzyłam tego bloga, a w zasadzie przed jego wytworzeniem, myślałam o tym aby był to blog typowo kosmetyczny, ponieważ chciałabym także pisać opinie i recenzje na temat różnych kosmetyków. Inspirowałam się tu wieloma blogami kosmetycznymi, jednakże stwierdziłam, że będzie to wielotematowy blog :)

Niebawem ruszę na dobre z postami :) 
Copyright © 2014 Świat Leny , Blogger